Представляємо склади команд, які візьмуть участь в 1 турі чемпіонату Черкащини з футболу (вища ліга)

Двадцять сьомого червня в обласному футбольному турнірі відбудуться матчі першого туру, в якому зіграють шість учасників з восьми можливих. Про це повідомляє “Черкаський спорт“.

«Альтаїр» смт.Драбів                    

1.Аджубей Владислав Васильович (09/21/1994)

2.Александров Віктор Володимирович (01/25/1985)

3.Белих Богдан Юрійович  (12/27/2002)

4.Бреус Денис Віталійович (11/18/1993)

5.Вакуленко Антон Вадимович (06/27/1995)

6.Гопка Олег Петрович (01/27/1985)

7.Зоря Віталій Григорович (06/24/1994)

8.Магльований Ярослав Вячеславович (08/12/1992)

9.Манасян Арсен Вазгенович (01/08/1987)

10.Маценко Денис Анатолійович (06/27/1990)

11.Олійник Артем Євгенович (10/18/1999)

12.Олефір Володимир Андрійович (02/26/1980)

13.Погрібний Володимир Володимирович (28/04/1982)

14.Проценко Дмитро Костянтинович (03/25/1992)

15.Саркісян Ваге Володимирович (03/23/1993)

16.Стрикаль Станіслав Сергійович (05/31/1999)

17.Таранушич Вадим Олександрович (02/17/1998)

18.Халілов Ягуф Байрам Огли (08/05/1990)

19.Швей Сергій Михайлович (03/03/1986)

Керівний склад клубу (команди):                     

Президент: Плічко Григорій Іванович

Начальник команди: Пузир Ігор Іванович

Головний тренер: Поліщук Роман Володимирович

 

СК «Базис» с.Кочубіївка             

1.Гірський Владислав Володимирович 10/30/1992

2.Гріщенко Юрій Петрович  11/22/1985

3.Горщинський Максим Володимирович 08/25/1992

4.Дюжов Андрій Андрійович 06/14/1993

5.Каплюченко Федір Петрович 04/25/1987

6.Клименко Юрій Васильович 05/03/1975

7.Кравченко Сергій Володимирович 10/06/1996

8.Кузьмак Роман Сергійович 08/23/1994

9.Лавріненко Олександр Олександрович 02/19/1993

10.Мачульський Сергій Олексійович 10/28/1984

11.Ординський Володимир Дмитрович 04/22/1985

12.Осіпчук Микола Михайлович 09/15/1998

13.Панов Вадим Миколайович 05/27/1999

14.Полозюк Богдан Миколайович 07/28/1994

15.Попсуй Олександр Сергійович  12/08/1987

16.Рибак Микола Миколайович    07/15/2001

17.Смілянець Вадим Валерійович 01/12/1996

18.Тарасюк Станіслав Геннадійович 05/16/1996

29.Тастанкулов Владислав Борисович 04/08/1997

20.Тепляков Артем Володимирович 06/24/1986

21.Ястремський Богдан Васильович 02/10/1999

Керівний склад клубу (команди):                     

Президент: Осадчий Володимир Олексійович

Начальник команди: Давиденко Олексій Олегович

Головний тренер: Янчук Сергій Леонідович

Тренер: Підорич Олексій Валентинович

 

ФК «УТК» Уманський район                

1.Горобець Віталій Вікторович 03/05/1988

2.Дудник Святослав Михайлович 05/27/1991

3.Думенко Дмитро Вікторович 11/02/1989

4.Єжаченко Євгеній Олександрович 04/08/1991

5.Єрошов Віктор Олегович 06/23/1985

6.Казанюк Олександр Федорович 01/04/1978

7.Коломієць Сергій Вікторович 02/11/1985

8.Король Артем Сергійович 06/02/2001

9.Лебедєв Владислав Романович 08/24/2000

10.Лісовий Ян Геннадійович 01/19/2002

11.Лут Євгеній Русланович  09/15/1995

12.Любченко Анатолій Олександрович 06/26/2000

13.Новіков Сергій Васильович 05/13/1996

14.Пемпем Нжоя Ібрахім Мунір 02/15/1997

15.Подколзін Дмитро Олександрович 10/28/1993

16.Потапов Роман Сергійович 04/13/1997

17.Раковський Олександр Вікторович 08/30/1993

18.Решетило Володимир Максимович 07/28/2002

19.Рудь Артем Андрійович  02/24/1988

20.Рябченко Михайло Михайлович 07/24/1992

21.Троян Сергій Олександрович 05/25/1994

22.Щербина Володимир Володимирович   04/17/1976

23.Яловенко Святослав Вікторович 10/18/1991

Керівний склад клубу (команди):

Президент клубу: Гордій Микола Васильович

1.заст. Президента:   Гордій Андрій Миколайович

Головний тренер: Казанюк Олександр Федорович

Виконавчий директор: Соболенко Ігор Михайлович

Начальник команди:  Середа Ярослав Максимович

 

«Златокрай – 2017» Золотоніський район

1.Аргеєв Олександр Сергійович 08/11/1995

2.Безгуба Микола Іванович 12/19/1983

3.Блонський Владислав Павлович  10/07/1998

4.Бузинський Ігор Олегович 09/16/1999

5.Гамалій Вячеслав Вікторович 08/06/1983

6.Гонщик Вадим Валерійович 01/25/1986

7.Горбань Богдан Олександрович 04/03/1999

8.Горбинко Андрій Борисович 10/09/1990

9.Дорош Владислав Віталійович 01/22/1996

10.Дробоног Олександр Миколайович 01/20/1998

11.Кіт Павло Михайлович 03/05/1991

12.Кондрунін Дмітрій Володимирович 08/24/2001

13.Коркішко Олег Петрович 02/08/1992

14.Котелюх Олег Дмитрович 06/19/1979

15.Лебідь Денис Володимирович 07/20/1995

16.Манжела Олександр Олексійович 12/14/1985

17.Масло Дмитро Олегович 11/03/1998

18.Панченко Владислав Олександрович 09/18/1996

19.Погребняк Макар Олександрович 04/11/2002

20.Скороходов Денис Олександрович 09/23/1981

21.Сутула Максим Григорович 12/10/1987

22.Хрипченко Андрій Миколайович 08/27/1990

23.Шепель Владислав Олександрович 04/20/2000

Керівний склад клубу (команди):

Президент: Макаренко Сергій Юрієвич

Віце- президент:Безгуба Микола Іванович

Почесний президент: Клименко Дмитро Андрійович

Почесний президент: Саранча Валерій Петрович

Головний тренер: Гамалій Вячеслав Вікторович

 

«Олімп» м. Кам’янка

1.Бабій Михайло Валентинович 5/13/1995

2.Вагін Віталій Анатолійович 08/23/1978

3.Вальчиковський Антон Валерійович 01/28/1994

4.Гарнага Сергій Анатолійович 11/12/1992

5.Доненко Іван Іванович 01/19/1995

6.Зоря Валентин Володимирович 11/06/1980

7.Карамалак Олександр Сергійович 05/25/1995

8.Клименко Олександр Олексійович 07/16/1989

9.Козубенко Олександр Анатолійович 12/23/1987

10.Левенець Василь Володимирович 01/02/1989

11.Лєнчінков Андрій Сергійович 02/09/1990

12.Лушпіган Максим Сергійович 09/21/1991

13.Мудріцький Ярослав Юрійович 01/14/1993

14.Оганесов Антон В’ячеславович 05/31/1980

15.Парій Віталій Вікторович 05/24/1991

16.Педько Андрій Сергійович 09/12/2000

17.Підвисіцький Віталій Павлович 08/08/1982

18.Піскун Євгеній Андрійович 01/10/1993

19.Тарасенко Олександр Вікторович 12/11/1978

Керівний склад клубу (команди):

Президент: Москалик Юрій Юхимович

Директор: Архип’юк Віталій Васильович

Головний тренер: Вагін Віталій Анатолійович

Адміністратор: Буцький Олександр Васильович

 

СК «Росава» с. Степанці

1.Барбанов Сергій Сергійович 07/31/1994

2.Бовшик Вадим Сергійович 07/20/1997

3.Боровик Олександр Олександрович 02/07/1993

4.Борисенко Володимир Олександрович 10/26/2001

5.Валашенко Владислав Володимирович 08/21/1988

6.Вовк Анатолій Вікторович 05/09/1996

7.Грищук Сергій Сергійович 07/23/1992

8.Гуд Євген Дмитрович 01/23/1986

9.Давиденко Владислав Анатолійович 11/24/2002

10.Давиденко Ілля Володимирович 01/27/1998

11.Кисіль Ігор Сергійович  06/27/1989

12.Марченко Владислав Вікторович 02/09/1998

13.Матвієнко Антон Олександрович 01/03/1995

14.Никитенко Ілля Сергійович 08/02/1998

15.Осика Микита Ігоревич 10/29/1994

16.Пархоменко Віктор Анатолійович 07/04/1990

17.Сайко Юрій Олександрович 07/17/1984

18.Сініцин Нікіта Олегович 04/21/1998

19.Семенюк Ярослав Миколайович 03/25/2001

20.Сорокін Олексій Олександрович 12/14/1993

21.Степанов Петро Петрович 12/04/1986

22.Тупчієнко Олександр Вікторович 12/10/1995

23.Чорноіван Дмитро Віталійович 06/23/1991

Керівний склад клубу (команди):

Президент: Яременко Олександр Іванович

Директор: Чорноіван Дмитро Віталійович

Головний тренер: Кирилюк Олександр Ілліч

Адміністратор: Семенова Віолетта Олександрівна

 

Джерело: ffcho.org.ua       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *