Команда Черкаського інституту пожежної безпеки стала срібним призером чемпіонату ДСНС України з самбо

6 вересня команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України стала срібним призером Чемпіонату ДСНС України з самбо, який відбувся у Харкові, інформує Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Участь у змаганнях взяли 11 команд з різних регіонів країни. Спортсмени змагалися у 7 вагових категоріях.

В особистих заліках першість вибороли співробітник ЧІПБ майор с. ц. з. Гавриіл Ворожбит, курсанти 3-го курсу Артур Єфремов та Вадим Дейнека. Третє місце посів курсант 4-го курсу Євген Мороз.

Всі учасники були нагороджені дипломами, медалями та кубками за участь у змаганнях.