Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля виграв обласні змагання з легкоатлетичного кросу

21 вересня в Черкасах відбувся Чемпіонат обласної організації з легкоатлетичного кросу за програмою 64-ї спартакіади ЧОО ФСТ “Динамо” України, участь у якому взяла команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, пише Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Спортсмени ЧІПБ змагалися з командами Управління ДСНС, Головного центра підготовки особового складу державної прикордонної служби України, Головного управління державної фіскальної служби в Черкаській обл., Управління патрульної поліції, СБУ, військової частини 3061 Нацгвардії України.

У нелегкій боротьбі команда нашого навчального закладу виборола 1-е місце, а в особистому заліку:

курсант 2 курсу Павло Хоменко – 1 місце (1000 м);

курсант 3 курс Наталія Колодочка – 2 місце (1000 м);

курсант 2 курсу Сергій Литвинчук– 1 місце (3000 м);

курсант 4 курсу Іван Мегей– 3 місце (5000 м).

Боротьба учасників за перемогу розгорнулася за активної підтримки вболівальників. Це зробило змагання цікавим та захоплюючим видовищем.

Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо успіхів та подальших спортивних здобутків.